USC-B5-T42
| 存储卡 | Micro SD-Card |
|---|---|
| 执行时间 | 0.13 µs |
| 梯形图代码存储器数量(虚拟) | 1000 |
| 授权 | CE,EAC,cULus,UKCA |
|---|---|
| 标准 | IEC 60068-2-27,IEC 60068-2-6 |
| 电流类型 | 直流 |
|---|---|
| 额定电压 | 12 V-24 V |
| 侵入防护 | IP 20 / NEMA1 |
|---|---|
| 备用电池 | Model: 3V CR2032 Lithium battery, Battery lifetime: 4 years typical, at 25 °C, Battery Low detection and indication (via BATT. LOW indicator and via System Tag). |
| 存储温度(无冰) | -30 ... 70 °C / -22 ... 158 °F |
| 安装 | DIN 导轨 |
| 工作温度 | -20 ... 55 °C / -4 ... 131 °F |
| 工作高度 | Max. 2 000 m / 6 562 ft |
| 相对湿度,无凝露 | 5 ... 95 % |
授权
三维模型 "USC-B5-T42"
文件 "USC-B5-T42"